Fietstocht 16 juli 2019

De fietstocht van 16 juli ( 50 KM)
Dit is alweer de derde keer van het seizoen dat we met elkaar zijn gaan fietsen. Omdat het
vakantie was, konden we niet naar binnen, maar bleven buiten wachten tot 10 uur. Tijd om
te gaan.

Met 14 man vertrokken we vanaf De Krim met Joke en Bert voorop, die ook de route uitgezet hadden. Het was heerlijk fietsweer. Het was wel bewolkt maar s ’middags liet de zon zich ook nog even zien. We fietsten door de plaatsen Leimuiden, Bilderdam en aan de Langeraarsche Plas hielden we onze eerste stop. Een heel mooi plekje midden in de vrije natuur. Daar nuttigden we onze meegebrachte eten en drinken en hadden het gezellig met elkaar.

Daarna vertrokken we weer en kwamen door de plaatsjes Korteraar,
Papenveer naar Alphen Aan Den Rijn, waar we bij Kwalitaria Herenhof onze lunch
gebruikten. Nadat we heerlijk gegeten hadden, stapten we weer op de pedalen en genoten
van het mooie landschap. De bermen langs de kant waren zo goed als uitgebloeid. Maar wat een prachtige huizen kwamen we tegen en wat een mooie tuinen. De een nog mooier dan de ander, met bloeiende hortensia’s in de mooiste kleuren. Schitterend.

Bij het plaatsje Woubrugge werd er weer een keer gestopt en zaten we gezellig een tijdje aan het water. Via Rijnsaterwoude en Leimuiden reden we Nieuw Vennep in en gingen nog even naar De Familie voor een ijsje. Rond kwart voor 5 was iedereen weer thuis.
Ook dit keer was het een hele mooie fietstocht. Zo landelijk. Waar ik, namens iedereen,
Joke en Bert heel hartelijk voor wil bedanken.
Groetjes, Gerda Blokker