Fietstocht 17 juli 2018

De fietstocht van 27 juli   (49 km)

Met Ruud van Schie en Rinus Huijsmans die van te voren de route hadden uitgestippeld voorop, vertrokken we om 10.00 uur vanaf de Krim. Het was de hele week erg warm,   maar gelukkig was de temperatuur aardig gezakt.  Het was gemiddeld 22 graden met een windje. Dus lekker fietsweer. We reden door de  Bennebroekerweg, de Aalsmeerderweg  en hadden in de buurt van Schiphol onze koffiestop. Lekker onder de bomen, (want de zon was toch aardig warm)  op de stoep van een verkeersweg.  Ook dit keer waren er wegen afgesloten die er niet waren, toen zij die route reden. Het is dan moeilijk om weer op de uitgestippelde weg te komen. Bij Schiphol is er een fietspad dat dood loopt, wat niet aangegeven staat waar ook wij fietsten. Dus moest er weer terug gereden worden. Je kon daar wel opstijgende vliegtuigen zien, wat altijd een mooi gezicht is. Via de Kruisweg reden we door  het Amsterdamse Bos naar  het pannenkoekenrestaurant ”Boerderij Meerzicht”, waar we onze lunch gebruikten. De meesten van ons namen een pannenkoek. Een enkele uitgezonderd. Onderweg leek het wel herfst. De wegen lagen bezaaid met bladeren en bast van de bomen.

Na gezellig gezeten en lekker gegeten te hebben, reden we richting huiswaarts. We kwamen langs het Oosterbad in Aalsmeer. Gelegen in een sloot aan de Mr. Jac .Tak. Kade. Het is een natuurzwembad, wat niet verwarmd  maar wel van  uitstekende kwaliteit is  zonder chloor.  Het bestaat dit jaar al 90 jaar. Bij een bedrijf aan de Heermanszwet in Rijsenhout stopten we nog een keer om vervolgens nog een ijsje te eten in dezelfde plaats. Zoals altijd werd er ook dit keer versnaperingen uitgedeeld, waar we gretig gebruik van maakten.  Zo rond 16.15 uur waren we in Nieuw Vennep. Wegens vakantie tijd gingen we dit keer niet naar De Krim.

We hebben met zijn allen weer heerlijk gezellig met elkaar kunnen fietsen.

Namens ons allen, Ruud en Rinus hartelijk bedankt daarvoor.

Groetjes,
Gerda Blokker