Fietstocht 20 aug. 2019 (43 km.)

De vooruitzichten waren goed. Een matig windje met een temperatuur van 20 -25 graden en het zou de hele dag droog blijven, dus heerlijk fietsweer. Met 12 man vertrokken we vanaf De Krim met ditmaal Rinus en Ruud voorop, die de route uitgezet hadden. Via de Hoofdweg reden we door het Venneperhout naar Lisse, waar we bij het raadhuis onze koffiestop hadden. Daar gebruikten we onze meegenomen drink, eet en snaaiwerk. Want er werd ook weer van alles uitgedeeld. Daarna reden we over de Heerenweg, over de bruggen Staal, Jannetjes, Engelen en de Beekbrug (misschien niet in die volgorde) naar Sassenheim, door de gemeente Teylingen naar Noordwijk. We kwamen langs een huis met de naam Linquenda. Bij de Meiden Eveleens aan de boulevard genoten we, zittend met zijn allen aan een lange tafel van de lunch.  Ze hebben daar heerlijke gebakken vis en broodje paling, om je vingers bij af te likken, en nog meer heerlijkheden. Na dat gezellig samen zijn stapten we weer op de pedalen en reden we door het centrum van Noordwijkerhout, over de Zilkerduinweg, waar we halverwege die weg het fietspad naar Lisse namen. We stonden al voor de ijsboer in het centrum van Lisse, toen er toch maar werd besloten om geen ijsje te nemen maar naar De Krim te gaan. Anders zouden we daar te laat aankomen. Inderdaad verwachtte Leida ons al. Terwijl wij nog na praatten over de fietstocht schonk zij voor ons een drankje in.

Ook dit keer hebben we genoten van deze mooie rit.

Rinus en Ruud namens iedereen bedankt daarvoor.

Groetjes Gerda Blokker